Nike Metal Swoosh Cap Obsidian

• , zakúpené v Sportisimo.sk

• Pekná je mne sa paci
    • 100%
    • Pekná odporúčam

Pekná je velmy mne sa paci ak sa vám nepáči to je US vás problém keby som nemal tak si ju hneď objednám každý má inú módu no neviem to je navas dobrá cena je no do kedi ju mame na sklade

• Značka
    • Kvalita
    • Dizajn
    • Nemám

Tento výrobok odporúčam .
    Za primeranú cenu dobrá kvalita.
    Výrobok splnil moje očakávanie

je to velmi tenunka latka co na obrazku ani v popise nebolo

Určenie
unisex
čierna

Jednoduchá šiltovka od značky Nike je určená mužom aj ženám. Vo vašom voľnom čase urobí dojem a vy sa v tomto modeli budete cítiť skvele. Vďaka pohodlným a kvalitným materiálom vám bude zabezpečené dostatočne komfortné nosenie po celú dobu. Skvelé čierne prevedenie padne každému.

• , zakúpené v Sportisimo.sk

• Pekná je mne sa paci
    • 100%
    • Pekná odporúčam

• Značka
    • Kvalita
    • Dizajn
    • Nemám

Tento výrobok odporúčam .
    Za primeranú cenu dobrá kvalita.
    Výrobok splnil moje očakávanie

je to velmi tenunka latka co na obrazku ani v popise nebolo